יום חמישי, 5 באוקטובר 2017

טבעות אירוסין בשילוב שתי מתכות?

עמודי ההיסטוריה מלאים במשמעות של מתכות יקרות ערך והשימוש בהן. המתכות המבריקות מתקשרות לאסטרולוגיה, חקר הגופים השמימיים, ומדע האלכימיה. גם כיום חשיבות המתכות כלל לא התפוגגה, העיצובים המרתקים של טבעות האירוסין לא יכולים לזרוח ללא המתכת המושלמת שמשלימה את יופיים. לכל מתכת יש ניצוץ ייחודי שמבליט את הפאר של תכשיט יהלום.

במגמות האופנה האחרונות, שימוש בשני גווני מתכות זכה בהדרגה להעדפה רבה יותר בקרב אוהבי התכשיטים. לכן, בעת בחירה של מתכת עבור טבעת אירוסין, עולה השאלה באיזה סוג לבחור... טבעת אירוסין עם גוון יחיד או שני גוונים. איזו מתכת תתאים יותר לגוון העור? אנו פותרים את כל השאלות והחששות שלכם, ומעלים מספר הבדלים בין טבעות עם שתי מתכות לטבעות עם מתכת אחת, פשוט המשיכו לקרוא כדי לדעת איזה סוג של טבעת אירוסין הוא המושלם עבורכם.
טבעות אירוסין מיוחדות — איך לבחור את המיוחדת שלך 

אפיון

כפי שמציע השם, טבעות אירוסין עם שתי מתכות נוצרות על ידי שימוש בשתי מתכות שונות או בסגסוגות של מתכות בעלות גוונים שונים כגון זהב וורוד וזהב לבן, ובכך נוצרת ניגודיות גבוהה. האיחוד בין שתי מתכות מסוימות יכול להיות זהב וורוד וזהב צהוב או זהב צהוב וזהב לבן או זהב וורוד ופלטינה וכו', מה שמוסיף פאר בלתי נדלה לכל טבעת אירוסין עם יהלום. בעוד שבטבעת אירוסין עם מתכת אחת, בין אם זה פלטינה או זהב או כסף סטרלינג, נעשה שימוש במתכת אחת בלבד ליצירתה, אשר נותנת לטבעת יופי רגוע ואלגנטי.

משמעות

בשפת הדמיון, שתי מתכות של טבעות אירוסין עם שני גוונים מייצגות את הנשמות של המאוהבים, ולכן מתייחסים אליהן כאל הסוג המושלם של טבעות אירוסין עם יהלום. בעוד שמתכת יחידה מסמלת ייחודיות של אדם, לכן אם אתם רוצים להעביר לאהובתכם כמה מיוחדת וייחודית היא עבורכם, טבעות עם גוון יחיד הן בחירה חכמה.

סגנונות של טבעות

בעיקרון, כל סגנון של טבעת, כגון טבעת אירוסין בסגנון ווינטג' או טבעת אירוסין עם שלוש אבני חן או טבעת אירוסין בסגנון הילה, נראה הרבה יותר מושך כאשר מיוצר משתי מתכות, אשר מעניקות לטבעת ברק נוצץ. לכן עבור טבעת עם יהלום ואבן חן, אתם יכולים לבחור בסגנון של שני גוונים. אבל, אם אתם רוצים טבעת עם יהלום יחיד, אז מתכת אחת היא האפשרות המושלמת עבורכם. העדינות והאלגנטיות של יהלום יחיד יכולה לבוא לידי ביטוי אך ורק כאשר מתכת יחידה חסרת פגמים כמו פלטינה או זהב לבן או זהב אדום מחזיקה את היהלום המדהים במרכז הטבעת.

אריכות ימים

יש להתייחס לטבעות אירוסין בשילוב שתי מתכות בזהירות ובתשומת לב, מאחר שמשולבים בטבעת שני סוגים שונים של מתכות, וקיים סיכון לפגוע בברק או במרקם של המתכת בשל הגיוון של תכונות המתכות, שזה פחות נכון במקרה של טבעת אירוסין עם מתכת אחת. לכן, טבעת אירוסין עם יהלום ועם מתכת אחת צפויה להישאר במצב טוב.

נשיגות

אין הבדל גדול במחיר בין שני סוגי הטבעות האמורים. אף על פי שמחיר של טבעת עם שתי מתכות צפוי להיות קצת יותר יקר, במקור העלות תלויה במתכת שבה נעשה שימוש. אם המתכת היא פלטינה, העלות של הטבעת תהיה גבוהה יותר ללא קשר לסוג הטבעת, בעוד שפלדת אל – חלד או כסף סטרלינג יעלו פחות. הבחירה במתכת בדרך כלל משפיעה על מחיר הטבעת.

טבעת האירוסין נענדת במשך כל החיים, לכן בחירה במתכת או באבן חן או בשיבוץ של הטבעת, חייבת להתאים לטעם ולהעדפה שלכם. הנקודות המוזכרות לעיל יעזרו לכם להבין את סוגי הטבעות, אך שוב, רק אתם יכולים לבחור את הטבעת המושלמת עבורכם. אז תבחרו בין טבעת יהלום מסורתית עם מתכת אחת לבין טבעת אירוסין אופנתית עם שתי מתכות, והפכו לכלה המפוארת ביותר של העונה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה