יום שני, 16 בנובמבר 2015

מהו המרכיב החשוב ביותר בקניית יהלום?

ניקיון יהלום: המרכיב החשוב בבחירת יהלום

ניקיון היהלום נחשב לאחד המרכיבים החשובים ביותר לשקול בקניית תכשיטי יהלומים. עם זאת, קניית יהלום באיכות גבוהה עשויה להוות אתגר לא קטן, במיוחד אם אתה לא יודע הרבה עליהם. לפני היצא למסע קניית טבעת יהלום, מומלץ לקרוא את המדריך הקצר הבא ולוודא שלא תיתקע עם אבן יקרה באיכות נמוכה.

טבעות יהלום

מה מומלץ לבדוק?

בקניית תכשיטים, בין אם תכשיטים מזהב או כסף, מיותר לציין שמחיר הוא העומד בסדר העדיפויות הראשון. ככלל, מחיר תכשיט כזה או אחר משקף בדרך כלל את האיכות. תמיד מומלץ להימנע מתכשיטים זולים מידי או דילים מפוקפקים ולא שקופים. בבחירת יהלום בפרט, מאוד מומלץ לבחון את היהלום כשהוא לא משובץ כיוון שבשיבוצו, נפגמת היכולת לבחות את צדדיו ולאמת שהיהלום המשובץ הוא אכן היהלום שמופיע בתעודה (במידה והתעקשתם על כזו - מומלץ להתעקש).
בנוסף, מומלץ להיזהר מתכשיטים במבצע. חנויות תכשיטים לפעמים יציעו סחורה במבצעים זולים כדי להיפטר ממלאי. מצד שני, הם עשויים להציע סחורה במבצע משום שהיא באיכות נמוכה.
לבסוף, שימו לב עד כמה טוב היהלום חתוך ומלוטש. ככל שהחיתוך והליטוש איגותיים יותר, כך היהלום איכותי יותר. שוב, מומלץ מאוד לפנות ליהלומן מומחה בתחום ליעוץ מקצועי.

איפה לקנות טבעת אירוסין משובצת יהלום?

אין חשיבות רבה יותר מאשר לרכוש יהלום מסוחר מכובד - אי אפשר להדגיש את הנקודה הזו מספיק. כשאתם מתכננים להוציא סכום לא מבוטל של כסף על טבעת אירוסין, חשוב לוודא שהתמורה שווה את התשלום.
דרך טובה לוודא שניתן לבטוח בסוחר שלכם היא להביט סביב החנות. אם המקום מצביע על איכות גבוהה ומקצועית, רוב הסיכויים שתהיה בסדר. עם זאת, אם הסוחר ממוקם באזור מפוקפק או מפעיל "חנות חלון" קטנה ברחוב, מיותר לציין שעליך להימנע מרכישה גם אם יבטיח לך את המחיר המפתה הנמוך ביותר.
רוב, אם לא כל, חנויות התכשיטים בבורסה ליהלומים ברמת גן הם עסקים מכובדים בעלי מוניטין רב שנים. לא כל החנויות פועלות במסגרת חברות בורסה. תכשיטן או יהלומן בעל חברות בורסאית הוא האמין ביותר ומומלץ לרכוש דרכו.
בנוסף, חשוב לסמוך על האינסטינקטים שלך. אם יש לך הרגשה רעה בקשר לאדם עימו הנך עומד לעשות עסקים, מומלץ להימנע.
לבסוף, אם אינך מתכוון להגיע לבורסה ליהלומים בכלל ותכשיטי אפולו בפרט (אם כי קשה לי לחשוב מדוע תוותר על הזדמנות לחסוך סכום לא מבוטל של כסף), תמיד תוכל לרכוש תכשיטים מחנויות תכשיטים גדולות. החנויות הגדולות בדרך כלל רוכשות יותר סחורה בסיטונאות, מה שחוסך להם עלויות כשאת החיסכון הם מגלגלים לצרכן בצורת מחירים זולים מהמתחרה או מבצעים למיניהם.
מקור: https://www.instagram.com/apollodiamonds

טיפים נוספים ברכישת יהלומים

בין אם אתם מחפשים תליונים פשוטים או טבעות אירוסין, המבחר הרב בעיצובים השונים עשוי לבלבל. המלצתנו היא ראשית לרכוש את טבעת היהלום בנפרד, מה שיחסוך לכם כסף רב, ועל סמך התקציב שנותר לבחור את השיבוץ הנכון לכם דרך תכשיטן משבץ יהלומים מקצועי. כך, לא רק שתחסכו כסף, תהנו מתכשיט מעוצב וייחודי המשקף את אופי העונד ומחמיא לסגנון האופנתי שלו או שלה.
לבסוף, רכשו מתנה שמסמלת את אהבתכם לאדם. אם אתם ממילא עומדים להוציא סכום של כסף, לא רצוי שהמתנה תהיה מיוחדת במינה?
מלאו אחר ההמלצות הנ"ל וללא ספק תמצאו את תכשיט היהלומים המחמיא שאתם מחפשים כשבמקביל חסכתם כסף, כאבי ראש ואי נעימויות.

נכתב עבור בלוג תכשיטי אפולו © כל הזכויות שמורות.

תגובה 1:

  1. אנו מספקים את הקטלוג הטוב ביותר תכשיטים על חנות תכשיטים באינטרנט כמו טבעת אירוסין, תכשיטים, צמידים, שרשראות, טבעות, תכשיטי זהב, עגילים, אבני חן, קטלוג תכשיטים,

    טבעות אירוסין

    השבמחק

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.